Referencie

 
 
 

Referencie

Moja dcéra absolvovala túto škôlku, začala ju navštevovať vo veku 2.5 roka a bola v nej nepretržite až do nástupu na základnú školu. Prostredie škôlky je nádherné, mestská vilka skrýva v sebe veľmi útulné zariadenie tried, telocvične, jedálne, šatní... všetko v duchu Montessori princípov. Nehovoriac o peknej záhrade, kde si deti pestujú kvety, bylinky, ovocie a zeleninu a kde sú perfektné drevené preliezky, šmýkalky a domček v korunách stromov. Počas 3,5 roka, čo sme škôlku navštevovali, sme mali šťastie na fantastických pedagógov (native speakers) z Írska, USA, Indie, Veľkej Británie... Program je po obsahovej stránke podľa mňa neprekonateľný, deti sa zoznámia s ľudským telom, fungovaním vesmíru, históriou, geografiou, rôznymi kultúrami... Popoludní bývajú v škôlke rôzne kreatívne aktivity - krúžok modelovania z hliny, športové popoludnie s profi trénerom, ale moja dcéra absolútne najviac milovala stredňajšie popoludnia hudobnej výchovy s učiteľkou Oľgou pri klavíri. Dcéra za 3,5 roka zvládla perfektne angličtinu, jej priateľmi sa stali deti z Francúzska, Kórey, Čiech, ... Highlightom bolo vždy vianočné a koncoročné vystúpenie detí v Pálffyho paláci, kde nám odprezentovali pesničky, básničky, divadelnú hru, vyrobené kostýmy... Children's house je jedna perfektne fungujúca inštitúcia a to predovšetkým vďaka skvelej riaditeľke a zakladateľke škôlky, ktorá kvalitu každým rokom posúva vyššie a vyššie. Každému dieťaťu by som dopriala takúto škôlku, s takým silným programom a skvelými pedagógmi. Jej kvality dokazuje aj to, že medzi rodičmi nájdete top profesionálov vo svojom obore - akademikov, umelcov, biznismenov, manažérov, ktorí hľadali top vzdelanie pre svoje deti a našli ho práve tu.


Lucie
Naše dcera chodila do této anglické Montessori školky 2 roky, ještě předtím chodila do slovenské Montessori školky a teď už chodí do Montessori školy. Na vzdělání našich dětí nám vělmi záleží a naší cestou je právě Montessori pedagogika. Naše dcerka si užívala každý den v této školce a domů chodila šťastná a to je pro nás nejdůležitějším ukazatelem. Jsme rádi, že ji můžeme dopřát Montessori vzdělání, aby vyrostla v zdravě sebevědomou slečnu a měla dveře do světa otevřené. Tuto školku jsme si vybrali pro to, že jsme měli vynikající doporučení od známých, které se nám potvrdilo. Děkujeme paní zakladatelce a ředitelce za velmi profesionální a vstřícný přístup k dětem i k nám rodičům Je vidno, že je to opravdu Montessori školka a nejen školka s Montessori prvky-


Konstantin
It is the only kindergarten we are able to find in Bratislava which has the unique combination of following Montessori pedagogics, home cosiness and professional approach of the teachers.
We really did a deep sourcing before choosing the kindergarten, and the Children's House is ahead of all in the area.
If only we could stay in Bratislava our both kids go there for 3rd year.


Ana
For our son the almost two years he attended kindergarten at the Children’s House meant having fun and making friends while learning about the world and its wonders from a great team of teachers.
He developed better than we could have hoped.
Thank you dear Children’s House!


Zuzana
Our son attended The Children's House for 4 years and I can truly say it's a highly professional kindergarten providing a quality education with a happy and caring atmosphere and a great team of teachers and assistants.
This has been our first experience of going to a kindergarten and it has more then surpassed our expectations. It's just incredible how much our son learned about the world. We are sure that he will never forget all the happy times he had at The Children's House and so won't we. It has been a pleasure to watch his expertise nurture into a confident, happy and clever little boy he is today. I just hope that his future teachers embrace him with as much enthusiasm, kindness and love as the team of The Children's House have.
We would certainly recommend this kindergarten to anyone in the area.
Thank you dear Children's House, we wish you all the best for the future!


Jana
I would like to recommend the Children’s House Kindergarten to any parents who are interested in Montessori pedagogy for their kids in English language. All our 3 kids went here. They were very happy here, even after they left for a school, they are still remembering the kindergarten, and even remember interesting facts they learned there 2-3 years ago.
The kindergarten is located in quiet part of Koliba, with a nice garden and nearby little park.
The kindergarten offers lots of original Montessori material, which is far more interesting for kids, than ordinary plastic toys. The teachers speak very good English and they have even native speakers.
They have personal approach to every child and their needs. They provide music, sport and art by professionals.
Go to see the lovely place yourself!


PokemonLauncher
Our 2 kids spent combined 5 years in The Children's House. The clear strength of the kindergarten is encouraging kids for love of learning, for striving to understand the world around, for exploration and digging deeper - all delivered at an age-appropriate level. There is also a strong element of being responsible for myself and ability to think of good/bad. Both kids left looking forward to moooore school and learning; not knowing if they play in Slovak or English. Having said that, if you are looking for a very alternative, nature-based place, this is not your top pick.